DIAGNOSON Centrum USG i lekarze specjaliści

(166)

Centrum USG Diagnoson zostało otwarte w sierpniu 2014 r. w Gdańsku Osowa, jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Trójmiasta. Ideą otwarcia Centrum Medycznego Diagnoson było to, aby wszyscy Pacjenci mieli możliwość i łatwy dostęp do badań USG oraz porad lekarzy specjalistów na najwyższym poziomie.

Centrum USG DIAGNOSON jest pierwszym miejscem w Trójmieście, które oferuje tak szeroki zakres badań ultrasonograficznych. Wykonujemy badania USG zarówno u dzieci jak i dorosłych. Oprócz klasycznych badań jak np. USG jamy brzusznej, tarczycy, piersi wykonujemy również pełen zakres badań USG stawów, USG płuc, USG jelit oraz badania dopplerowskie naczyń i echo serca.

Nowością w Trójmieście jest wykonywane w naszej placówce badanie USG elastograficzne wątroby, piersi, tarczycy i tkanek miękkich.

Dla lekarzy pracujących w Centrum USG DIAGNOSON wykonywanie badań USG jest pasją oraz głównym rodzajem działalności zawodowej.

(128)

Świadczenie usług w tak szerokim zakresie jest możliwe także dzięki  aparatowi USG klasy Premium. Jest on rozbudowany o głowicę dedykowaną do badań pediatrycznych, szczególnie USG przezciemiączkowego oraz jamy brzusznej u małych dzieci, elastografię umożliwiającą zaawansowaną ocenę guzów oraz pozwalającą wykonywać badania USG z kontrastem.

Zapraszamy do naszego Centrum!

CategoryBez kategorii

2015 © Centrum USG i lekarze specjaliści DIAGNOSON