O nas

Centrum USG i lekarze specjaliści DIAGNOSON jest pierwszym miejscem w Trójmieście, które oferuje tak szeroki zakres badań ultrasonograficznych. Wykonujemy badania USG zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Oprócz klasycznych badań jak np. USG jamy brzusznej, tarczycy, piersi wykonujemy również pełen zakres badań USG stawów, USG płuc, USG jelit oraz badania dopplerowskie naczyń i echo serca. Zupełną nowością w Trójmieście są wykonywane w naszej placówce badania USG elastograficzne wątroby i tkanek miękkich.

Dla lekarzy pracujących w naszym centrum wykonywanie badań USG jest pasją oraz głównym rodzajem działalności zawodowej.

Świadczenie usług w tak szerokim zakresie jest możliwe także dzięki aparatom USG klasy Premium. Posiadamy głowicę dedykowaną do badań pediatrycznych, szczególnie USG przezciemiączkowego oraz jamy brzusznej u małych dzieci. Wszystkie nasze aparaty są wyposażone w elastografię umożliwiającą ocenę stopnia włóknienia wątroby oraz zaawansowaną diagnostykę guzów m. in. piersi, tarczycy i tkanek miękkich.

(162)

(166)

(141)

(110)

(128)

Diagnoson poradnia specjalistyczna dla dziecli

Opinie pacjentów

 • "Serdecznie polecam Centrum Medyczne Diagnoson. Zarówno samo miejsce i sprzęt jak i kompetencja lekarzy tam pracujących na najwyższym poziomie. Nasz synek był diagnozowany w lipcu 2015 przez dr Kujawę, który rzetelnie i skrupulatnie wszystko nam wyjaśnił, a z tak miłym i delikatnym podejściem do małego pacjenta nie spotkaliśmy się w żadnym innym miejscu. Jeszcze raz dziękujemy za trafną i potwierdzoną już diagnozę."
  Danuta Fedrau
 • "Serdecznie polecam, czysto, przyjemnie, wizyta o czasie, dr Kosiak pełen profesjonalizm, super podejście do dzieci, sprzęt nowoczesny, cena zawsze mogłaby być niższa, ale takie czasy. Z czystym sumieniem polecam!"
  Joanna Klein
 • "Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta, szczegolnie doceniam umiejetnosci spokojnego podejscia do malych dzieci. Moj 5 letni synek nigdy nie jest tak cierpliwy jak podczas badania USG w Diagnosonie. Korzystamy regularnie z uslug. Bardzo polecam. Z.H."
  Marcin Habko
 • "Witam, jestem bardzo zadowolona z wykonanego badania usg w tym gabinecie. Obsługa profesjonalna, lekarz bardzo uprzejmy i kompetentny. Podczas badania czułam się bardzo komfortowo, lekarz wszystko wytłumaczył i odpowiadał na moje pytania i wątpliwości. Polecam usługi medyczne w tej poradni"
  Anna Hewelt
 • "Bardzo krótki czas oczekiwania na wizytę. Sama wizyta odbyła się bez żadnego opóźnienia, badanie wykonane dokładnie i Pan doktor bardzo zrozumiale wszytko wytłumaczył. Polecam!!"
  Monika Kryszewska
 • "Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Świetne warunki. Skorzystałam z wizyty u endokrynologa - polecam serdecznie! Na miejscu super USG - można zrobić wiele badań, wszystko w jednym miejscu. Polecam."
  beata kk
 • "Nie dość że badanie przeprowadzono rzetelnie i konkretnie, to jeszcze Pan miał wysoki poziom kultury osobistej. Przywitał się i pożegnał podając dłoń i życząc szybkiego powrotu do zdrowia. Wyszłam zadowolona i pełna informacji i nadziei. Polecam wszystkim."
  Julia Czaja
 • "W diagnosonie robiłam badanie usg moich dzieci. Bardzo jestem zadowolona z jakości badania i miłego podejścia do dzieci. Nowa klinika, nowy dobrej jakości sprzęt usg. Polecam wszystkim, również moim pacjentom w pracy."
  Punkt Apteczny Pępowo Pod Gryfem
 • "Bardzo Polecam. Począwszy od bardzo miłej, sympatycznej, ludzkiej Pani w recepcji, do naprawdę fachowej obsługi lekarskiej. POLECAM w 100%"
  andzia22111
 • "Profesjonalna i miła obsługa. Pani doktor konkretna i rzetelna z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta. Szczerze polecam!"
  patryk bardelski