Na południu Gdańska powstało nowoczesne Centrum Badań USG

Mowa tu o Centrum Badań USG Diagnoson na Ujeścisku przy ul. Warszawskiej 100. Dzięki temu mieszkańcy południowych dzielnic Gdańska uzyskali dostęp do najnowocześniejszych aparatów USG i uznanych lekarzy specjalistów. Diagnoson oferuje pełny zakres badań ultrasonograficznych dla dorosłych, dzieci i noworodków, w tym także wyjątkowe na skalę całego kraju badania USG płuc, USG elastograficzne wątroby i badania USG z kontrastem.  Centrum, które powstało na Ujeścisku jest dwukrotnie większe od macierzystej przychodni Diagnosonu w Gdańsku Osowie.

Co wyróżnia Diagnoson na tle innych tego typu miejsc?

Jest to niewątpliwie bardzo wysoki poziom świadczonych usług oraz szeroki zakres wykonywanych badań. Nasi Pacjenci doceniają również krótki czas oczekiwania na wizytę oraz możliwość umówienia się zarówno w godzinach porannych jak i popołudniowych. Zależy nam na komforcie naszych pacjentów wykorzystujemy więc do badania podgrzewany żel.

Osiągnięcie tego wymagało połączenia dwóch elementów – zespołu doskonałych specjalistów oraz aparatów USG najwyższej klasy. O kwalifikacjach kadry Diagnosonu może świadczyć to, że prowadzimy kursy USG dla lekarzy z całej Polski. Sami także regularnie uczestniczymy w konferencjach i szkoleniach krajowych oraz zagranicznych.

Nie spoczywamy na laurach i wkładamy dużo pracy w ciągły rozwój. Poza unikatowymi badaniami jak USG elastografia i USG płuc naszą ofertę wzbogaciliśmy o  pakiety badań profilaktycznych dla noworodków jak również dzieci starszych oraz dorosłych. Wykonujemy badania stawów oraz dopplerowskie naczyń. Dla naszych pacjentek oferujemy również USG położnicze prenatalne, połówkowe, genetyczne I trymestru, USG płodu 3D i 4D, ginekologiczne dopochwowe.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

CategoryBez kategorii

2015 © Centrum USG i lekarze specjaliści DIAGNOSON