W Gdańsku Osowej powstało nowoczesne centrum medyczne Diagnoson. Centrum zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną w pełnym zakresie u dzieci i dorosłych, w tym wykonywaniem biopsji pod kontrolą usg, oraz poradami specjalistycznymi w różnych dziedzinach medycyny.

Centrum medyczne Diagnoson

Do tej pory w Osowie nie było takiego miejsca, gdzie pacjenci mogliby uzyskać kompleksową opiekę medyczną. Tym samym mieszkańcy naszej dzielnicy chcąc wykonać odpowiednie badania, nie będą zmuszeni dojeżdżać do Gdańska.

W pracowni badania USG wykonują:

  • dr n.med. Wojciech Kosiak – wybitny specjalista w zakresie ultrasonografii pediatrycznej
  • dr n. med. Mariusz Kujawa – doskonały ultrasonografista wykonujący badania USG u dzieci i dorosłych
  • dr Piotr Borkowski – bardzo dobry i doświadczony radiolog, wykonujący badania USG w pełnym zakresie w tym także badania naczyniowe czyli dopplerowskie.

Zespół bardzo dobrych specjalistów, oraz najwyższej klasy aparat USG ( USG klasy premium Philips iU22), są gwarancją przeprowadzenia badań na najwyższym poziomie.

Diagnoson

Wspomniany powyżej aparat został wyposażony w najbardziej zaawansowane opcje takie jak obrazowanie 3D i 4D, najnowsze funkcje optymalizacji obrazu, funkcję elastograficzną i obrazowanie z użyciem ultrasonograficznych środków kontrastujących.

Badanie USG z opcją elastografii pozwala określić twardość guzów co jest szczególnie ważne w różnicowaniu zmian nowotworowych.

Opcja kontrastowa umożliwia bardzo szczegółową ocenę unaczynienia badanych struktur co również znacznie ułatwia w postawieniu właściwego rozpoznania.

Pacjenci mogą także korzystać z konsultacji wielu różnych znanych i cenionych specjalistów, zarówno dziecięcych jak i dla dorosłych.

Category

2015 © Centrum USG i lekarze specjaliści DIAGNOSON